Вибір печі або каміну для дому

камін

Якщо ви хочете вибрати печі або каміни для дому, то ця стаття для вас.

Багато хто, у кого є заміські будинки або хто тільки збирається побудувати будинок, замислюються про його обігріві. Що краще вибрати піч або камін? У цій статті ми спробуємо відповісти на це питання.

Піч і камін в чому різниця

Всі знають, що і піч і камін використовують для опалення приміщень, але їх спеціалізація дещо різниться. Піч призначена більше для обігріву всього будинку, а камін лише того приміщення де він знаходиться. Також камін виконує декоративну функцію і його полум’я залишають відкритим, а вогонь у печі закривають дверцятами.

Переваги печі або каміна

І піч, і камін будуть обігрівати ваш будинок однаково добре. Найголовніше це вибрати піч або камін за оптимальними для вас параметрами. Багато залежить від того, в якому будинку ви будете їх встановлювати.

У більшості випадків потрібно опалювати більше ніж одну кімнату, і тут нам на допомогу прийде опалювальна піч для дому, в якій передбачена теплова розводка по інших кімнатах.

Отже, підіб’ємо підсумки. По-перше, в масштабах однієї кімнати і пекти, і камін будуть гріти однаково. По-друге, при менших розмірах і масі, піч може обігрівати значно більше простору, ніж камін, оскільки гріє ще й сусідні приміщення. Але камін, у свою чергу, виглядає більш презентабельним. Тому вибір ми залишаємо за вами.

Де зараз купити піч або камін

Ви зробили свій вибір? Вирішили, що хочете купити опалювальну піч для дому або камін? Дуже добре адже зима вже прийшла! Замовивши прямо зараз камін або піч для дому, ви зможете швидко і легко зробити своє житло теплим і затишним. Подумайте, адже так приємно пити гарячий чай, сидячи біля каміна холодним зимовим вечором, коли за вікном лютує хуртовина і мороз малює візерунки на склі.

Купувати піч або камін слід тільки в спеціалізованому магазині. І замете не в універсальному, а тільки в спеціалізованому на камінах печах магазині. Настійно радимо вам поспілкуватися з фахівцями перед покупкою. Все-таки установка каміна – не найпростіше справа, і потрібно враховувати безліч різних нюансів.

Продавці спеціалізованих магазинів як ніхто інший орієнтується в асортименті моделей опалювальних приладів, і мають за плечима величезний досвід в роботі з клієнтами. І вони допоможуть підібрати вам камін або піч, найбільш підходящий вашим потребам.

Проаналізувавши і порівнявши різні моделі, і вибравши найбільш підходящий варіант, ви можете сміливо відправлятися в магазин за покупкою, або ж зробити замовлення на нашому сайті і Вам доставлять камін або піч прямо на будинок.

Напишіть відгук