Каміни і камінні топки в Україні

Каміни та їх комплектуючі

Ви плануєте придбати камін, але не знаєте, де найкраще це зробити? Різноманітні каміни за різними цінами Ви знайдете в салоні-майстерні «Магія вогню» у Києві в самому широкому асортименті! Крім того, ми зможемо запропонувати Вам величезний вибір різних комплектуючих та аксесуарів для камінів і печей, а також високоякісні камінні топки і димоходи.

Саме у нас можна придбати абсолютно все для камінів і печей: від різних деталей до каміна або барбекю і закінчуючи камінами з водяним контуром. У цеху з обробки металу і каменю, який працює постійно при компанії, Ви зможете замовити для своїх камінів і печей деталі будь-якої конфігурації і складності.

Виробництво і продаж камінів і печей

Компанія «Магія вогню» – місце, де Ви завжди зможете зробити свій вибір з величезної кількості пропозицій і купити камін, який задовольнить смак найвибагливішого покупця. Це може бути габаритний або компактний кутовий камін, виконаний в класичному або в іншому стилі (кантрі, хайтек). Наші дизайнери та майстри спроектують і виготовлять будь-який з них!

Фахівці компанії «Магія Вогню» займаються проектуванням і установкою різноманітних декоративних камінів, димоходів і камінних топок на найвищому професійному рівні. У наших салонах можна знайти великий вибір аксесуарів для барбекю і саун, камінів і печей як кращих вітчизняних, так і відомих зарубіжних виробників.

При салоні є велика майстерня, де можна замовити збірку комина печі або барбекю із складових частин.

Про компанію «Магія Вогню»

У нашому інтернет-магазині znarko.ua Ви зможете придбати або замовити камін у Києві, не відходячи від свого комп’ютера. Перевага співпраці з нами полягає в тому, що ми працюємо без посередників. Компанія є офіційним дилером відомих виробників Фінляндії (SCHIDEL і РUULAMPO), Німеччини (ROBAX), Чехії (BEFHOME), Росії (АМФОРА) і Польщі (DARCO).

Основною метою діяльності нашої компанії, зареєстрованої в 2004 році, є впровадження в Україні всього найкращого з багатого досвіду майстрів європейських країн і Росії. У виробництві ми використовуємо самі передові технології в цій галузі. Наприклад, новітню австрійську технологію збирання каміна з кахлів, скріплюються за допомогою сталевого дроту.
Камінні дверці під замовлення

Виготовлення камінних дверцят з нержавіючої сталі, міді та латуні – основа нашого виробництва. Аналогів цим виробам Ви не знайдете ніде у світі. За Вашим бажанням ми виготовимо дверку будь-якої конфігурації і складу, яка ідеально підійде саме до Вашого каміна.

Продукція за заводською ціною

Сьогодні ми маємо можливість пропонувати каміни, ціни на які зможуть Вас приємно здивувати. Компанія “Магія вогню” успішно слід поставленої мети – поставка будь-якої продукції з асортименту без участі посередників і за найнижчими цінами в Україні.

Продукція всіх українських виробників продається в наших салонах виключно за заводською ціною. Завдяки такій ціновій політиці компанії Ви завжди зможете купити у нас декоративний камін, який має цілком конкурентну вартість.

Фінські печі-кам’янки

Ми пропонуємо своїм споживачам найякіснішу продукцію. І в першу чергу, це відноситься до фінським кам’янка для саун «AITO» від фірми Narvi, які по праву вважаються кращими в світі. Головною особливістю цих каменок є утворення надзвичайно легкої пари. Тому комплектуючі для печей і камінів цієї фірми – визнаний лідер продажів по всій Європі.

Стеклокерамика для каміна

склокераміки ROBAX віддає свою перевагу переважна більшість виробників камінів і камінних топок. Таке скло здатне витримати короткочасну температуру навіть в 760 градусів.

Стеклокерамика цієї фірми проявляє надзвичайну стійкість до різких перепадів температури. Якщо всередині камінного скла температура часом досягає 500 градусів, то по краю скла вона може бути не більше 50 градусів вище нуля.

Тандири

У нас Ви зможете придбати тандир переносний, вироблений в Росії фірмою “Амфора”. Ця продукція успішно пройшла перевірку на якість протягом 12 років у Росії і країнах Європи.

Камінні топки

У нашому асортименті є камінні топки української фірми «Жарко», які виготовлені із застосуванням кращих європейських розробок відповідно до погодними умовами України.

Завдяки впровадженню в конструкціях топок цього виробника найпередовіших технологій згоряння дров, ця продукція повністю відповідає всім існуючим європейським і світовим стандартам якості.

Фірма «Жарко» є визнаним лідером з виробництва кращих топок в Україні і впевнено завойовує ринок Росії та Європи.

У камінних топках «Жарко» використовуються деталі з чавуну, виготовлені в Німеччині, комплектуючі зі скла від знаменитої фірми ROBAX, а також напрямні на тросовий підйомний механізм від REYD (Німеччина). До того ж, вся використовувана фурнітура також вироблена в Європі.

Димарі

Стійкі до вологи, дії кислот і димових газів, виготовлені з кераміки нового покоління – все це димоходи “Шидель” (Schiedel). Вони можуть встановлюватися при використанні будь-яких видів палива.

Авторські роботи

У нашому салоні Ви завжди зможете замовити декоративні каміни авторського виробництва. Унікальність всіх цих виробів, будь то каміни, печі або барбекю, полягає в тому, що вони виконуються за спеціальним авторським проектом з урахуванням Ваших побажань.

Незмінною популярністю серед споживачів користуються кутові каміни, які займають мінімум місця завдяки своїй компактності, але при цьому здатні обігрівати кілька суміжних кімнат. Наші кутові каміни, що володіють оригінальним дизайном, додадуть лиск і модний стиль самому скромному приміщенню.

Ми співпрацюємо з виробниками виключно першокласної продукції, виготовленої із застосуванням найсучасніших технологій. Облицювання кожного каміна є справжнім витвором мистецтва. При цьому в нашому салоні Ви знайдете якісний товар цієї категорії за оптимальними цінами в Україні.

Наші майстри, що мають багаторічний досвід роботи та практикуючі в країнах, які займають передові позиції по виробництву камінів, печей, барбекю і саун, здатні швидко і професійно виконати монтаж будь-якої складності.

Щоб отримати попередню консультацію, зв’яжіться з нами будь-яким способом із зазначених на сайті.

Стаття від компаніії “Магія вогню” zharko.ua

Напишіть відгук