Каміни в стилі модерн

камін, каміни, стилі камінів

Каміни в стилі модерн

Модерн – це стиль, створений на основі класичної строгості і сучасних технологій. Як наслідок, каміни даного стилю вдало впишуться в умови сучасного міського інтер’єру з його незвичайною внутрішньою організацією простору і хитромудрим декором. В інтер’єрах суворої класики, бароко, ренесансу, рококо або візантійському стилі камін модерн буде виглядати дещо безглуздо, так як класика створює свою особливу лінію дизайну.

В силу того, що цей стиль заснований на традиційній класики і будується в поєднанні з іншими иностилевыми декоративними напрямками, каміни Модерн володіють унікальною здатністю вживатися практично в будь-який інтер’єр, особливо туди, де можливо органічне злиття класики з елементами хай-тек або з етнічними деталями. Наприклад, дуже гармонійно дані каміни будуть виглядати в інтер’єрі африканського стилю з його екзотичними фактурними квітами, що нагадують кольори природи Африки, або шкурами диких тварин. Ось вона – дика природа, ось вона – тваринна первісність, коли вогонь – один з основних зберігачів життя. Ефектно такий камін буде виглядати і в єгипетському інтер’єрі, ламаючи суворі вимоги до чіткої геометрії стилю.

камін в стилі модерн

Каміни в стилі модерн в інтер’єрі

Каміни в стилі модерн – елегантні та вишукані центральні предмети інтер’єру, підкреслюють яскраву індивідуальність стилю будинку і його власника. Переважно такі каміни вибирають неординарні особистості, які прагнуть підкреслити свій неповторний стиль у всьому, особливо в облаштуванні будинку. Для них повсякденна буденність і традиційна стримана класика нудні. Дизайн будинку повинен заявляти про власника як про натуру, прагне до естетики новизни.

Яскрава індивідуальність – основна характерна риса каміна стилю модерн, його дійсно не складно відрізнити від інших стилів.

По-перше, відразу ж впадає в очі величезна різноманітність геометричних форм. Це можуть бути каміни з Д-подібним порталом, так і формою, передає класичні лінії геометричних фігур. Як наближені до традиційної красі, так і вражають своєю нереальністю форм. Лінії каміна можуть бути асиметричними, неспішно мінливих вертикально або горизонтально. Варіантів безліч, стилістичних особливостей – маса, що значно полегшить, або навпаки ускладнить, як знати, підбір каміна саме для Вашого інтер’єру.

По-друге, каміна в стилі модерн, як ніякому іншому, притаманна увага до фактурі і пластиці матеріалу. Неординарність підходу помітна навіть при оформленні димоходу, який найчастіше представлений у вигляді напівкруглої конструкції.

При виготовленні даного виду камінів в різному поєднанні використовується широкий спектр матеріалів: литий і кований метал (чавун, вороніння сталь), камінь (мармур, граніт), вогнетривка цегла, кераміка, скло. При цьому неповторний образ каміна надає прикраса порталу декором ручної роботи.

Серед недоліків даного каміна, як втім, і будь-якого неелектричного, можна виділити виникають при встановленні та чищення проблеми. А також питання, пов’язані з пожежною безпекою. Але якщо все виконувати своєчасно і за правилами, тоді ці проблеми перетворяться в приємні домашні клопоти.

Напишіть відгук